Ad-yapi inşaat

İstanbul'un farklı bölgelerinde bir çok konut projesine imza atan Aydin Durmuş İnşaat 1990 Yılında Aydın Durmuş tarafından kurulmuş, 2006 yılında Kurumsallaşarak inşaat sektöründe hızlı ve istikrarlı bir biçimde genişleyerek büyümüştür.


Kurulduğunda İstanbul Zeytinburnu'nda çalışmalarına başlayarak ve sonraki yıllarda ağırlıklı olarak Bahçelievler, Zeytinburnu, Kartal ve Bağcılar'da inşaat faaliyetlerine devam eden Aydın Durmuş İnşaat, aynı zamanda tarihi ve kültürel zenginliği semt dokusuna uygun yapılar inşa etmektedir.

1990 yılından beri İnşaat sektöründe kaliteli hizmet vererek, deneyiminin de getirdiği uzmanlıkla örnek gösterilen projelere imza atan Aydın Durmuş İnşaat, müşterilerinin duyduğu güvenden aldığı güç ile her geçen gün büyümüş ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Aydın Durmuş İnşaat, ''butik inşaat'' anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun prestijli projeler inşa ederek, üstün kalitede lüks konutlar ile fark yaratıp, binalara ve bulunduğu semte değer katmıştır. Faliyet alanlarımız * Kentsel dönüşüm projeleri * Kat karşılığı projeler * Arsa alımı, satımı ve inşaat faaliyetleri